Wat kan je als bedrijf doen om een fietsvriendelijk bedrijf te worden?
Tijdens deze lunch- inspiratiesessie maak je een makkelijke snelle scan hoe fietsvriendelijk jouw bedrijf is. Je ziet al snel waar je goed scoort en waar nog wat verbetering mogelijk is. Daarna maak je samen met Tim een fictieve klantreis (Customer Journey). Wat heb je de laatste meters naar jouw bedrijf als fietser meegemaakt? Wat is je ervaring wanneer je als fietser aankomt op jouw bedrijf? (als klant of medewerker?) Wat kan er vrij makkelijk worden verbeterd? En tot slot zoom je samen in op het stimuleren van jouw medewerkers om vaker op de fiets te komen. Wat werkt wel en niet? Wellicht kan je ook onderling nog tips uitwisselen hierover.
Tim van de Scheur van &Morgen neemt ons hierin mee. Tim kan als geen ander bedrijven meenemen hoe je als bedrijf fietsvriendelijker kan worden. Hij heeft zelf namelijk ook ooit de omslag gemaakt van een autogebruiker naar een OV gebruiker en fietser. En Lage Weide kent hij goed. Met humor vertelde hij wat zijn eerste ervaring met Lage Weide als fietser was toen hij daar zijn nieuwe fiets ging halen.
Vanuit de autowereld is Tim terechtgekomen in de wereld van de duurzame mobiliteit. Nu zet hij zich vanuit &morgen al jaren in om werkgevers te helpen met verduurzamen, bijvoorbeeld door meer in te zetten op de fiets. Een verandering die hij al jaren succesvol heeft meegemaakt, want toen hij zijn leaseauto moest inleveren, is er alleen een e-bike, en een OV kaart voor in de plaats gekomen.
Voor HR, Facilitair Management, Office Management, etc.
Locatie: Hofclub Lage Weide Utrecht, Niels Bohrweg 121, Utrecht
Aanmelden via formulier
Tip: Doe de Flitscheck Fietsen op de website van Werken in Beweging werkeninbeweging.nl/flitscheck-fietsen