Enquête om het Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO) te behouden

Wil jij:

  • Beter beheer en onderhoud van Lage Weide?
  • Betere brandveiligheid?
  • Minder overlast van bijvoorbeeld vervuiling, vernieling of parkeren?
  • Algehele verbetering van de veiligheid?

 

Dan horen we via onze enquête graag hoe jij denkt over een aantal veiligheidsaspecten op Lage Weide en rondom jouw bedrijf. Jouw inbreng gebruiken wij om een Plan van Aanpak op te stellen voor de komende drie jaar en zodat het Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO) vernieuwd kan worden.

Bijkomend voordeel: diverse verzekeraars bieden ondernemers op KVO gecertificeerde bedrijventerreinen met collectief cameratoezicht, tot 15% korting op de verzekeringspremie. ILW Parkmanagement Lage Weide wil blijven samenwerken met o.a. gemeente Utrecht, politie, Brandweer / Veiligheidsregio Utrecht (VRU) en U-safe (camerabeheer) om Lage Weide en de omgeving van jouw bedrijf “schoon, heel en veilig” te houden.

Help daarom om het KVO-certificaat te behouden en vul de enquête vóór 16 maart in.

Gebruik daarvoor deze link: kvobreed.limequery.com/931932?lang=nl

De gegevens worden vertrouwelijk behandeld. Ook is het mogelijk om dit Word-bestand in te vullen en te mailen naar: info@lageweide.nl.

Meer informatie

Voor eventuele vragen kunt u terecht bij:

Roeland Tameling ILW Parkmanagement Lage Weide M: 06-17453490 E: roelandtameling@lageweide.nl

of Robert de Koning KVO-procesbegeleider M: 0621 835960 E.: kvo.breed@gmail.com