Ontmoet jouw toekomstig talent via het Blue Merge platform!
Via ROC Midden Nederland zijn wij in contact gekomen met Blue Merge en hun platform. Op dit platform delen verschillende afdelingen van ROC Midden Nederland, zoals Techniek, ICT, Bouw en Infra, hun activiteiten met het bedrijfsleven. We tippen je graag over deze mogelijkheid en nodigen je uit om je met korting in te schrijven, zodat je de komende jaren automatisch uitnodigingen kunt ontvangen voor uiteenlopende samenwerkingen om toekomstig talent aan je te binden.
Uitnodigingen voor relevant aanbod
Via het platform ontvang je automatische uitnodigingen, denk hierbij aan terugkerende stagemarkten voor Bouw, Infra en ICT, excursies voor studenten, meeloopdagen, stages in verschillende leerjaren en bedrijfsprojecten voor studenten van onder andere leerjaar 3. Ook gastcolleges kunnen in de toekomst onderdeel worden van het aanbod. Zo blijf je op een laagdrempelige manier in contact met jong talent en het onderwijs dat daarbij aansluit. Zo organiseren we samen met ROC Midden Nederland donderdag 23 april excursies hier op Lage Weide, het gaat om studenten ICT.
Koppeling met diverse onderwijsinstellingen
Niet alleen ROC Midden Nederland maakt gebruik van dit platform. Ook andere mbo-instellingen zoals Techniek College Rotterdam en Technova College zijn aangesloten. Daarnaast doen meerdere hbo-instellingen mee, waaronder de HU, de HAN, Avans en binnenkort ook de HR. Hierdoor krijg je eenvoudig toegang tot een brede groep studenten waarin je mogelijk toekomstige medewerkers kunt ontmoeten, terwijl je tegelijkertijd bijdraagt aan de ontwikkeling van het onderwijs.
Via het platform ontvang je gerichte aanvragen voor meeloopdagen, excursies, gastcolleges, bedrijvenmarkten, stages en opdrachten, afgestemd op het niveau en de opleidingen die voor jou relevant zijn. Ook kun je zelf stages, bijbanen en startersvacatures plaatsen, zodat deze direct zichtbaar zijn voor studenten.
Bekijk de video met uitleg over het platform onderaan deze pagina.
Korting voor Lage Weide
Deelname kost normaal €150 per jaar. Speciaal voor bedrijven op Lage Weide is er nu een tijdelijke actie. Schrijf je in vóór 5 januari 2026 en neem twee jaar deel (dus maar €75 per jaar) voor slechts €150 totaal met de promocode LageWeide. Zo ben je de komende jaren zichtbaar voor studenten en opleidingen tegen een eenmalig actietarief.
Contact
Heb je na het bekijken van de informatie vragen, dan kun je uiteraard contact opnemen met Hoda Hamdaoui via hodahamdaoui@lageweide.nl.