Wij zoeken bestuurders!

WAT GA JE DOEN? 

De Industrievereniging Lage Weide (ILW) is inmiddels bijna 60 lentes jong en organiseert voor haar ruim 150 leden regelmatig exclusieve bijeenkomsten, zoals diners met de burgemeester. In alle bescheidenheid: de ILW is in al die jaren bijzonder succesvol. We stonden aan de wieg van collectieve camerabewaking, het energiecollectief voor ondernemers op bedrijventerreinen in Utrecht en de professionele parkmanagement aanpak op Lage Weide. En we gaan verder op de ingeslagen weg. Daarvoor hebben we ook jou nodig. 

We hebben een vernieuwde en professionele organisatie die staat, maar er zijn nog genoeg dingen waarover we inhoudelijke keuzes willen maken. Zodat we ondernemers op Lage Weide echt verder helpen. Of het nou gaat om arbeidsmarkt issues, bereikbaarheid, onderling netwerken, duurzaam ondernemen of gewoon een schone, veilige bedrijfsomgeving. Lekker pro-actief meedenken en besluiten nemen tijdens de vergaderingen, eens per twee maanden. Dat zal je hooguit 1 dag in de maand kosten. 

WAT MAG JE KUNNEN? 

Binnen onze vereniging wordt er veel gelachen, maar ook hard gewerkt. Daar hebben we een professionele uitvoeringsorganisatie voor, waar we zakelijke afspraken mee maken in het belang van de vastgoedeigenaren en werkgevers op Lage Weide. Dat team werkt behoorlijk zelfstandig, maar wij geven wel de inhoudelijke kaders mee. Daarom zoeken we voor ons bestuur mensen die 

  • Gevoel voor bestuurswerk hebben, oplossingsgericht zijn en houden van effectief vergaderen 
  • Breder kunnen en willen denken dan het belang van hun eigen bedrijf (dat natuurlijk op Lage Weide gevestigd is) 
  • Interesse hebben in de dingen waar we bij ILW mee bezig zijn 

WAT BIEDEN WIJ? 

  • Werken in een leuk en voortvarend team van bestuurders 
  • Kans om aansprekende resultaten te realiseren in je eigen bedrijfsomgeving 
  • Mogelijkheden om je netwerk en kennis te verbreden. 

EN NU? 

Ben jij de bestuurder die we zoeken? Mail dan het liefst voor 5 juni 2022 wat informatie over jezelf en je motivatie naar info@lageweide.nl. Of bel eerst even met de voorzitter als je meer wilt weten. Jos van Rooijen is bereikbaar via 06-53430685 of j.van.rooijen@oskam.nl